bilgi@haliyikamacilari.com

KARADENİZ HALI YIKAMA - Bağcılar, İstanbul

  KARADENİZ HALI YIKAMA

Belirtilmemiş    02124336160   Belirtilmemiş 

Belirtilmemiş    Belirtilmemiş 

  Yıldıztepe Mah. 38. Sok. 21 (Sefa Hastanesi Sokağı) Bağcılar, İstanbul İstanbul / Bağcılar

KARADENİZ HALI YIKAMA Hakkında

 Ev ve işyerlerinizde kullandığınız halılarınızın temiz olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Temiz olmayan halıların üzerinde çeşitli bakteriler yaşarlar ve sağlığınızı olumsuz yönde etkilerler. Halılarınızı bizi arayarak hemen temizletebilir ve yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fabrika halısı yıkama, normal halı yıkama, bünyan halı yıkama, hereke halı yıkama, yün halı yıkama, deri halı yıkama, pamuklu halı yıkama, plastik halı yıkama, el dokuma halı yıkama, ipek halı yıkama, yörük halı yıkama, Isparta halısı yıkama, ipek dokuma halı yıkama, antika halı yıkama, step halı yıkama, şegi şagi shaggy halı yıkama, halıfleks yıkama, halı fleks halısı yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama işlerinizi hijyenik koşullara son derece uyan halı yıkama firması olarak detaylı olarak yapmaktayız.

 

 Ev ve iş yerlerinizdeki halılarınızın içerisinde oluşan bakteri, mikrop, böcek türevi zararlı organizmalardan kurtulmanın en kolay yolu halı yıkamaktır. Belki de çocuklarınızın torunlarınızın eşlerinizin dostlarınızın çıplak ayakla gezip direkt temas ettiği bu halılardan sevdiklerinizin sağlığına zarar gelmemesi için hijyen ve sağlık standartlarından tölerans göstermeden detaylı temizlik sağlıyoruz. Memnuniyetiniz ve sağlıklı koşullarda, temizlik içerisinde hijyenle yaşayabilmeniz için kullandığımız tüm halı yıkama şampuanları ve halı yıkama deterjanları sağlıklıdır. Doğaya, çevreye ve sağlığa zarar vermez. Halı yıkamanın tüm aşamalarında hijyen temel prensibimiz olduğundan halı yıkama işini doğru, tam ve hijyenik standartlarda yapmayı amaçlayan bir halı yıkama firması olarak halı yıkama fabrikamızla hizmetinizdeyiz.

 

 Halı yıkama hizmetimizle birlikte talebinize göre yerinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı da özenle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca evinizden stor perdelerinizi söküp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar montajını yaparak stor perde yıkama stor perde temizleme işlemlerinizi de yine özenle gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte perde, tül yıkama işlemlerinizi de özel perde yıkama, tül yıkama alanlarımızda yapıyoruz. Talebinize göre dilerseniz perdelerinizi, tüllerinizi de evinize gelip söküp, çıkarıp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar yerlerine asıyoruz. Perde sökme ve perde asma hizmetimiz perde yıkama tül yıkama müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Yorgan yıkama, yün yıkama, yün dövme, battaniye yıkama gibi ihtiyaçlarınız için de kapınıza kadar gelerek hizmetinizdeyiz.

KARADENİZ HALI YIKAMA Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

KARADENİZ HALI YIKAMA Videoları

Firma henüz video eklememiş.

KARADENİZ HALI YIKAMA Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Yıldıztepe Mah. 38. Sok. 21 (Sefa Hastanesi Sokağı) Bağcılar, İstanbul İstanbul / Bağcılar

Harita Konum

Mesaj Formu