bilgi@haliyikamacilari.com

SÜSLER HALI YIKAMA - Buca, İzmir

  SÜSLER HALI YIKAMA

Belirtilmemiş    02322752020   Belirtilmemiş 

Belirtilmemiş    Belirtilmemiş 

  Yeşilbağlar Mah. 289/41 Sok. 9 Buca, İzmir İzmir / Buca

SÜSLER HALI YIKAMA Hakkında

 Halı yıkamak modern yaşam standartlarında çok zor bir iş haline geldi. Halılarınızı yıkatmak için bizi aramanız yeterli. Halılarınızı hapınızdan alıyoruz, yıkayıp, kurutup tertemiz bir halde kapınıza teslim ediyoruz. Hijyen ve sağlık koşullarına uygun şekilde halılarınızı tertemiz yapıyor istediğiniz zamanda alıp istediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Fabrika halısı yıkama, normal halı yıkama, bünyan halı yıkama, hereke halı yıkama, yün halı yıkama, deri halı yıkama, pamuklu halı yıkama, plastik halı yıkama, el dokuma halı yıkama, ipek halı yıkama, yörük halı yıkama, Isparta halısı yıkama, ipek dokuma halı yıkama, antika halı yıkama, step halı yıkama, şegi şagi shaggy halı yıkama, halıfleks yıkama, halı fleks halısı yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama işlerinizi hijyenik koşullara son derece uyan halı yıkama firması olarak detaylı olarak yapmaktayız.

 

 Ev ve iş yerlerinizdeki halılarınızın içerisinde oluşan bakteri, mikrop, böcek türevi zararlı organizmalardan kurtulmanın en kolay yolu halı yıkamaktır. Belki de çocuklarınızın torunlarınızın eşlerinizin dostlarınızın çıplak ayakla gezip direkt temas ettiği bu halılardan sevdiklerinizin sağlığına zarar gelmemesi için hijyen ve sağlık standartlarından tölerans göstermeden detaylı temizlik sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizle halı yıkama işlemlerinizi temizlik, hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız tüm halı yıkama şampuanları, halı yıkama deterjanları sağlığa zararı olmadığı belgelenmiş halı yıkama şampuanları ve halı yıkama deterjanlarıdır. Halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirirken halılarınızın geçtiği tüm aşamalarda kullandığımız tüm araç gereçler günümüz teknolojisine uygun halı yıkama makineleridir.

 

 Halı yıkama hizmetimizle birlikte talebinize göre yerinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı da özenle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca evinizden stor perdelerinizi söküp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar montajını yaparak stor perde yıkama stor perde temizleme işlemlerinizi de yine özenle gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte perde, tül yıkama işlemlerinizi de özel perde yıkama, tül yıkama alanlarımızda yapıyoruz. Talebinize göre dilerseniz perdelerinizi, tüllerinizi de evinize gelip söküp, çıkarıp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar yerlerine asıyoruz. Perde sökme ve perde asma hizmetimiz perde yıkama tül yıkama müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Yorgan yıkama, yün yıkama, yün dövme, battaniye yıkama gibi ihtiyaçlarınız için de kapınıza kadar gelerek hizmetinizdeyiz.

SÜSLER HALI YIKAMA Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

SÜSLER HALI YIKAMA Videoları

Firma henüz video eklememiş.

SÜSLER HALI YIKAMA Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Yeşilbağlar Mah. 289/41 Sok. 9 Buca, İzmir İzmir / Buca

Harita Konum

Mesaj Formu