bilgi@haliyikamacilari.com

YOMRA HALI YIKAMA - Trabzon, Trabzon

  YOMRA HALI YIKAMA

Belirtilmemiş    04623412973   Belirtilmemiş 

Belirtilmemiş    Belirtilmemiş 

  Boztepe Mah. İran Cad. 49/A Trabzon Merkez, Trabzon Trabzon / Trabzon

YOMRA HALI YIKAMA Hakkında

 Ev ve işyerlerinizde kullandığınız halılarınızın temiz olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Temiz olmayan halıların üzerinde çeşitli bakteriler yaşarlar ve sağlığınızı olumsuz yönde etkilerler. Halılarınızı bizi arayarak hemen temizletebilir ve yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Normal halı yıkama, fabrika halısı yıkama, nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, hereke halı yıkama, el dokuma halı yıkama, shaggy (şegi) halı yıkama, yün halı yıkama, deri halı yıkama, pamuklu halı yıkama, step halı yıkama, halıfleks (halıflex) halı yıkama, ipek halı yıkama, yörük halı yıkama, milas halısı yıkama, Isparta halısı yıkama, dokuma halı yıkama, ipek dokuma halı yıkama, tarihi halı yıkama, antika halı yıkama işlemlerinin tümüyle birlikte, perde yıkama, stor perde yıkama işlemlerini de itinayla lekelerden hiçbir iz bırakmadan yapmaktayız.

 

 Halılarda mikrop, böcek ve bakteriler çok kolay yaşayıp ürerler. Halı içerisinde onların yaşayabilmesi için çok uygun ortam mevcuttur. Halıların düzenli yıkanması halı içinde yaşayan mikropların bakterilerin ve böceklerin yok olmasını sağlar. Böylelikle yaşam alanlarınızdan sevdikleriniz ve sizin için zararlı olan bu kötü etkenler uzaklaşmış olur. Kültürümüzde büyük öneme sahip her yaşam alanının olmazsa olmazı olan halıların temiz olması son derece önemlidir. Sizler için çalışıyoruz, hijyen içerisinde hayat sürmenize uğraşıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizle halı yıkama işlemlerinizi temizlik, hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız tüm halı yıkama şampuanları, halı yıkama deterjanları sağlığa zararı olmadığı belgelenmiş halı yıkama şampuanları ve halı yıkama deterjanlarıdır. Halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirirken halılarınızın geçtiği tüm aşamalarda kullandığımız tüm araç gereçler günümüz teknolojisine uygun halı yıkama makineleridir.

 

 Halı yıkama hizmetimizle birlikte talebinize göre yerinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı da özenle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca evinizden stor perdelerinizi söküp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar montajını yaparak stor perde yıkama stor perde temizleme işlemlerinizi de yine özenle gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte perde, tül yıkama işlemlerinizi de özel perde yıkama, tül yıkama alanlarımızda yapıyoruz. Talebinize göre dilerseniz perdelerinizi, tüllerinizi de evinize gelip söküp, çıkarıp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar yerlerine asıyoruz. Perde sökme ve perde asma hizmetimiz perde yıkama tül yıkama müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Yorgan yıkama, yün yıkama, yün dövme, battaniye yıkama gibi ihtiyaçlarınız için de kapınıza kadar gelerek hizmetinizdeyiz.

YOMRA HALI YIKAMA Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

YOMRA HALI YIKAMA Videoları

Firma henüz video eklememiş.

YOMRA HALI YIKAMA Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Boztepe Mah. İran Cad. 49/A Trabzon Merkez, Trabzon Trabzon / Trabzon

Harita Konum

Mesaj Formu