bilgi@haliyikamacilari.com

GÜNEL HALI YIKAMA - Zonguldak, Zonguldak

  GÜNEL HALI YIKAMA

Belirtilmemiş    03722400505   Belirtilmemiş 

Belirtilmemiş    Belirtilmemiş 

  Dilaver Mah. Şehit Güngör Tencel Sok. 14 Zonguldak Merkez, Zonguldak Zonguldak / Zonguldak

GÜNEL HALI YIKAMA Hakkında

 Halı yıkama eski zamanlarda olduğu gibi kapı önünde yapılamadığı ve evlerde de halı yıkama işleminin yapılması zor olduğundan halı yıkama firmalarında halı yıkatmak kaçınılmaz bir hal almıştır. Yaşam konforu ve hijyen koşulları açısından düzenli olarak halı yıkatmak gerekmektedir. Halı yıkama ihtiyaçlarınızın giderilmesi için son teknoloji aletler kullanarak kalite ve hijyen standartlarından taviz vermeden çalışıyor halılarınızı kapınızdan alıyor, yıkıyor, kuru halde teslim ediyoruz. Fabrika halısı yıkama, normal halı yıkama, bünyan halı yıkama, hereke halı yıkama, yün halı yıkama, deri halı yıkama, pamuklu halı yıkama, plastik halı yıkama, el dokuma halı yıkama, ipek halı yıkama, yörük halı yıkama, Isparta halısı yıkama, ipek dokuma halı yıkama, antika halı yıkama, step halı yıkama, şegi şagi shaggy halı yıkama, halıfleks yıkama, halı fleks halısı yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama işlerinizi hijyenik koşullara son derece uyan halı yıkama firması olarak detaylı olarak yapmaktayız.

 

 Ülkemizdeki tarihsel kültür doğrultusunda halı çok önemlidir. Halı temizliği de bu kültür çerçevesinde oldukça önemlidir. Halı yıkama yaşam koşullarının iyiliği açısından olmazsa olmazdır. Halı yıkama yapılmayan evlerde halılarda böcekler, bakteriler ve mikroplar yaşar, ürer ve ev halkına zarar verecek boyutlara erişir. Ev halkının sağlığına zarar verecek boyutlara gelmeden halılarınız yıkanmalıdır. Halı yıkama işlerinizi halı yıkama fabrikamızla hijyen standartlarından taviz vermeden gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizle halı yıkama işlemlerinizi temizlik, hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız tüm halı yıkama şampuanları, halı yıkama deterjanları sağlığa zararı olmadığı belgelenmiş halı yıkama şampuanları ve halı yıkama deterjanlarıdır. Halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirirken halılarınızın geçtiği tüm aşamalarda kullandığımız tüm araç gereçler günümüz teknolojisine uygun halı yıkama makineleridir.

 

 Halı yıkama hizmetimizle birlikte talebinize göre yerinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı da özenle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca evinizden stor perdelerinizi söküp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar montajını yaparak stor perde yıkama stor perde temizleme işlemlerinizi de yine özenle gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte perde, tül yıkama işlemlerinizi de özel perde yıkama, tül yıkama alanlarımızda yapıyoruz. Talebinize göre dilerseniz perdelerinizi, tüllerinizi de evinize gelip söküp, çıkarıp, alıp, temizleyip, yıkayıp, kurutup tekrar yerlerine asıyoruz. Perde sökme ve perde asma hizmetimiz perde yıkama tül yıkama müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır. Yorgan yıkama, yün yıkama, yün dövme, battaniye yıkama gibi ihtiyaçlarınız için de kapınıza kadar gelerek hizmetinizdeyiz.

GÜNEL HALI YIKAMA Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

GÜNEL HALI YIKAMA Videoları

Firma henüz video eklememiş.

GÜNEL HALI YIKAMA Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Dilaver Mah. Şehit Güngör Tencel Sok. 14 Zonguldak Merkez, Zonguldak Zonguldak / Zonguldak

Harita Konum

Mesaj Formu